Infrastruktura

INFRASTRUKTURA

Oddajemy do dyspozycji Państwa dzieci przestronny, przyjazny dzieciom budynek będący domem wolnostojącym z dużym ogrodem. Przy przedszkolu znajdują się dwa parkingi. Nasze sale są dobrze nasłonecznione, są wyposażone w kolorowe meble, zabawki, gry i puzzle, liczne pomoce dydaktyczne, kąciki zainteresowań, które umożliwiają wszechstronny rozwój dzieci. Nauczyciele z udziałem dzieci dbają o wystrój pomieszczeń co zapewnia poczucie ładu i estetyki.

Podczas zajęć i zabaw ruchowych korzystamy z różnorodnych pomocy gimnastycznych, które uatrakcyjniają zajęcia. Posiadamy także sale terapeutyczne do pracy indywidualnej z dziećmi oraz Salę Doświadczania Świata.  Przy sali znajduje się komfortowa łazienka, a w niej toalety i umywalka na wysokości umożliwiającej samodzielne z nich korzystanie przez dzieci. Szatnie wyposażone są w kolorowe i przestronne szafki.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z serwisu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.