Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo dzieci to dla nas priorytet!

Przedszkole oraz ogród znajdują się na ogrodzonym terenie, są oddalone od ulicy. Sale przedszkolne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać dzieciom prawidłowy, wszechstronny rozwój, a jednocześnie zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo. Z tą myślą został również zainstalowany videodomofon, który umożliwia weryfikację osób, które chcą wejść na teren placówki.

Placówka posiada lampę UV o właściwościach bakteriobójczych, która nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje chorobotwórcze.  Działanie lampy pomaga nam pracować z dziećmi w warunkach bezpiecznych dla zdrowia i jest niezwykle cenne w okresie odnotowania choroby zakaźnej w grupie przedszkolnej.

Dbanie o bezpieczeństwo to również edukacja dzieci. W przedszkolu realizowane są zadania, które mają na celu wpojenie dzieciom nawyków bezpieczeństwa w placówce, w domu, na placu zabaw,   w kontakcie z przyrodą oraz osobami obcymi oraz prawidłowego zachowania na drodze zgodnie z zasadami ruchu drogowego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z serwisu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.